Вже близько 10 років я веду приватну адвокатську практику переважно в сфері кримінального права. За цей час я багато разів переконувався, що система правосуддя дуже далека від досконалості. Та добре знаючи систему зсередини, завжди можна її недоліки обернути на свою користь.

 

Безумовно, адвокат - не чарівник, і давати Клієнту 100% гарантию успіху - як мінімум не етично і не професійно. І я не буду обіцяти нездіснене. Після детального ознайомлення з ситуацією Клієнта я одразу озвучую йому можливі перспективи і пропоную методи їх досягнення.

Як показує мій досвід, вірно побудована спільно з Клієнтом стратегія дій - одна з обов'язкових умов для досягнення позитивного результату.

Примусьте самого неупередженого суддю розбирати свою власну справу і подивіться, як він почне трактувати закони!
П'єр де Бомарше

Вас запросили на допит в якості свідка? Не біда. Але часто статус свідка змінюється на підозрюваного, а цього краще уникнути і не допускати. 

Якщо перед допитом ми з Вами проведемо підготовчу работу, ризик кримінального переслідування з високою часткою ймовірності можна попередити.

 

Перед допитом я проводжу з підзахисним довготривалу копітку роботу, в ході якої зазвичай ми знаходимо розуміння, з якою саме метою нас викликають і які саме обставини хочуть з'ясувати. Ми складаємо приблизний список можливих питань і попередньо на них відповідаємо. Ретельно відпрацьовуюємо кожну відповідь, виконуючи ролі – він свідок, а я слідчий. Я знаю що саме сказати слідчому перед допитом для того, щоб загнати його в рамки закону та виключити непроцесуальні методи допиту...     дізнатись більше

Адвокат свідка

Отримати статус підозрюваного чи навіть обвинуваченого в кримінальній справі - річ малоприємна. Та в житті трапляється всяке, кожен з нас може опинитись в складній ситуації та попасти під кримінальне переслідування. І якщо таке трапилось - головне не панікувати, а діяти розсудливо.

 

Моя работа з Клієнтом завжди починається з особистої зустрічі з Клієнтом і детального вивчення ситуації і матеріалів справи. Коли з'ясовуються можливі варіанти завершення справи, ми детально погоджуємо шляхи досягнення найкращих результатів для мого Клієнта...       дізнатись більше

Адвокат підозрюваного/обвинуваченого

Часто люди вважають, що завдання адвоката полягає тільки в захисті прав особи, яка скоїла злочин, а іншим участникам кримінальної справи послуги адвоката не потрібні. Це зовсім не так.

Допомога адвоката потрібна і потерпілому: бо ж йому нанесено матеріальних і моральних збитків, которі винні особи повинні відшкодувати. Але присвоєння статуса потерпілого в кримінальній справі не гарантує відшкодування збитків. Саме з ціллю отримання компенсації матеріальних і моральних збитків та притягнення осіб до відповідальності потерпілому потрібен адвокат...     дізнатись більше

Адвокат потерпілого